Vartotojo vardas:
Slaptažodis Paieška svetainėje

Kaip parodė ankstesnė praktika, konsultacijose dalyvauja ir savo pasiūlymus bei rekomendacijas teikia įvairios organizacijos ir asmenys, daugelis iš jų – žemės ūkio ir kaimo problemas žinantys tik iš nuogirdų ar įsivaizduojantys jas žiną.

Diskusijos dėl BŽŪP po 2020 m. jau senokai prasidėjo. 2016 m. gruodžio mėn. Asociacijos organizuotos konferencijos metu buvo pristatyta Korko deklaracija, nubrėžianti ateities Kaimo plėtros politikos metmenis. Asociacijos tinklapyje galima susipažinti su Studijoje dėl ateities tiesioginių išmokų modelių nagrinėjamais variantais. Jie labai įvairūs, pradedant „žaliais“ ar radikaliais (iš viso atsisakyti tiesioginių išmokų), baigiant iš pirmo žvilgsnio tik techniniais, tačiau pakankamai reformatoriškais pasiūlymais.

Labai svarbu konsultacijose atsverti karštų reformatorių, atsitiktinių jos dalyvių ar nepamatuotus aplinkosaugos ir kitus tikslus peršančias nuomones.

Todėl labai kviečiame visus Asociacijos narius aktyviai dalyvauti Konsultacijose, reikšti nuomones ir teikti pasiūlymus.

Klausimyną lietuvių kalba galima rasti ir atsakyti į klausimus tinklapyje:

https://ec.europa.eu/eusurvey/runner/e91ba0bf-c5d1-49ac-a71e-45441758180d?draftid=a1231f1c-4353-4e6f-8937-d7b283acffd4&surveylanguage=LT

 

Konsultacijos vyks iki š. m. gegužės 2 d.

 

Pagarbiai,

Jonas Sviderskis