Vartotojo vardas:
Slaptažodis Paieška svetainėje

 

2017 m. kovo mėn. 30-31 dienomis Bratislavoje (Slovakija) įvyko Žemės ūkio rūmų ir žemdirbiškų organizacijų iš Lenkijos, Vengrijos, Čekijos, Slovakijos, Estijos, Lietuvos ir Kroatijos atstovų susitikimas. Susitikimo metu buvo priimta Bratislavos deklaracija dėl Bendrosios žemės ūkio politikos po 2020 m. Žemės ūkio rūmų prašymu, Asociacija pateikė tokias pastabas:

 

Lietuvos žemės ūkio bendrovių asociacija gautą Bratislavos deklaraciją Dėl Bendrosios žemės ūkio politikos po 2020 m. (toliau – Deklaracija) supranta kaip jau priimtą. Ją priimant dalyvavo ir LR žemės ūkio rūmų atstovai. Apgailestaujame, kad tai padaryta be platesnės, dalykiškesnės diskusijos mūsų šalyje. Taip neturėtų būti daroma, sprendžiant tokius ateičiai svarbius klausimus.

Deklaracijos turiniui iš esmės galima pritarti, tačiau tikslintinų ar papildomai reikalingų įtraukti dalykų yra ne vienas. Pasiūlymai įtraukti į deklaracijos tekstą (jį rasite čia), pabraukti geltona spalva.

Kaip papildomą punktą siūlome įtraukti emigracijos mažinimo ir emigrantų skatinimo sugrįžti į šalį bei didesnio valstybių narių savarankiškumo klausimą.

 

pagarbiai,

Lietuvos žemės ūkio bendrovių asociacijos

generalinis direktorius                                                                                                  Jonas Sviderskis