VĮ Žemės ūkio informacijos ir kaimo verslo centras ragina žemės ūkio veiklos subjektus teikti paraiškas savarankiškai

VĮ Žemės ūkio informacijos ir kaimo verslo centro Geografinių informacinių sistemų skyrius informuoja, kad 2020 m. paramos už žemės ūkio naudmenas ir kitus plotus paraiškos priimamos nuo balandžio 20 d. iki birželio 22 d. Pavėluotai priimamos nuo birželio 23 d. iki liepos 17 d., tačiau už kiekvieną pavėluotą darbo dieną paramos suma mažinama 1 proc.

Paraiškų priėmimo informacinės sistemos (PPIS) https://paseliai.vic.lt prisijungimo lange paspaudę nuorodą "Taip pat galite prisijungti per el. valdžios vartus" ir patvirtinę tapatybę per Elektroninių valdžios vartų portalą (pasinaudodami elektronine bankininkyste arba elektroniniu parašu) galite savarankiškai užpildyti ir patvirtinti paraišką.

Įgalioti asmenys ir juridinių asmenų vadovai turi VĮ Žemės ūkio informacijos ir kaimo verslo centrui per e. pristatymo sistemą https://epristatymas.post.lt arba el. p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. pateikti prašymą suteikti prieigą. Prašymo formą galite atsisiųsti https://www.vic.lt meniu juostoje paspaudę „Paslaugos“ ir pasirinkę „Prašymai“.  Įgalioti asmenys kartu su prašymu turi pateikti įgaliojimą, o juridinių asmenų vadovai – išrašą iš Juridinių asmenų registro.

Video instrukcijos kaip užpildyti ir patvirtinti paraišką pasiekiamos adresu https://www.youtube.com/playlist?list=PL-A344kRK_EvYKmS7XQZ31_7Bp2-WbQO7

Kilus klausimams skambinkite bendrosios informacijos teikimo telefonu (8 5) 266 0620 spausti 2, o neprisiskambinus – parašykite el. p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį..

Sekite pasėlių deklaravimo naujienas ir socialiniame tinkle Facebook https://www.facebook.com/paseliudeklaravimas

Vaizdo įrašas, raginantis pateikti paraiškas savarankiškai https://www.youtube.com/watch?v=NYQlz8HQ9T8

 

 


Lietuvos žemės ūkio bendrovių asociacija

Tilto g. 35-6, 01101 Vilnius

Tel. +37052122248
El. paštas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

A/S LT334010042400033443
Luminor bankas, Banko kodas 40100

Visos teisės saugomos LŽŪBA © 2020