Lietuvos žemės ūkio tarybos atstovai susitiko su Ministru Pirmininku S. Skverneliu

Š. m. liepos 16 d. Lietuvos Respublikos Vyriausybėje įvyko Lietuvos žemės ūkio tarybos atstovų susitikimas su Ministru Pirmininku Sauliumi Skverneliu. Susitikime dalyvavo Lietuvos žemės ūkio tarybos ir Lietuvos grūdų augintojų asociacijos pirmininkas Aušrys Macijauskas, Lietuvos žemės ūkio tarybos pirmininko pavaduotojas ir Lietuvos pieno gamintojų asociacijos pirmininkas Jonas Vilionis, Lietuvos žemės ūkio bendrovių asociacijos prezidentas Petras Puskunigis, Lietuvos ūkininkų sąjungos pirmininkas Jonas Talmantas.

Susitikimo metu buvo aptarti šie klausimai: Nacionalinis energetikos ir klimato veiksmų planas, Nacionalinė energetikos ir klimato strategija; derybų su ES dėl naujo finansinio laikotarpio eiga ir prioritetai; strategija "nuo lauko iki stalo"; ekonomikos gelbėjimo dėl pandemijos,  „Ateities ekonomikos DNR" planai (žemės ūkio dalis dėl dujų emisijos ir kaitos).

Premjeras, geranoriškai išklausęs susitikimo dalyvius, pavedė savo patarėjams išnagrinėti išsakytas pastabas bei į įvairių strategijų svarstymą įtraukti žemdirbių atstovus.

LRT laidos "Panorama" reportažą žiūrėkite čia.

 

Lietuvos žemės ūkio tarybos informacija


Lietuvos žemės ūkio bendrovių asociacija

Tilto g. 35-6, 01101 Vilnius

Tel. +37052122248
El. paštas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

A/S LT334010042400033443
Luminor bankas, Banko kodas 40100

Visos teisės saugomos LŽŪBA © 2020