Asociacija surengė Aplinkos ministerijos atstovų išvyką į Kuršėnų žemės ūkio bendrovę

Vis sparčiau įsibėgėjant "Žaliojo kurso“ mašinai ir absoliučiai nesidomint jo ekonominėmis bei socialinėmis pasekmėmis, Lietuvos žemės ūkio bendrovių asociacija surengė Aplinkos ministerijos atstovų išvyką į Kuršėnų žemės ūkio bendrovę.

LR Seimo Kaimo reikalų komiteto pirmininkas V. Pranckietis, Kuršėnų ŽŪB vadovas V. Kriaučiūnas, Aplinkos ministras S. Gentvilas

Išvykoje dalyvavo (ir tuo džiaugiamės) LR Seimo Kaimo reikalų komiteto pirmininkas V. Pranckietis, Seimo narė R. Baškienė, Šiaulių r. meras A. Bezaras, žemės ūkio verslo, savivaldos atstovai.

Išvykos metu aptarti vis dar aktualūs vandens naudojimo, gręžinių ir karjerų įrengimo bei eksploatavimo klausimai. Aptarti organinių trąšų naudojimo ir saugojimo klausimai, biojėgainių įrengimo galimybės, paviršinio bei gruntinio vandens monitoringo reikalingumas ir kas jį turi atlikti.

Susitikime išsakytos pastabos dėl noro grįžti prie vandens, išgaunamo ne tik iš gręžinių, bet ir iš tvenkinių, kurie buvo užtvenkti ir įrengti laukų laistymui, apmokestinimo.

Asociacija ir toliau organizuos panašias išvykas. Manome, kad tai svarbu, nes „kabinetiniai“ valdininkai nutolo nuo realaus gyvenimo, tapo „popieriniais biurokratais“.

 

Lietuvos žemės ūkio bendrovių asociacijos informacija


Lietuvos žemės ūkio bendrovių asociacija

Tilto g. 35-6, 01101 Vilnius

Tel. +37052122248
El. paštas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

A/S LT334010042400033443
Luminor bankas, Banko kodas 40100

Visos teisės saugomos LŽŪBA © 2020