Paslaugų kvitų knygeles pardavinės ministerijai pavaldi įmonė

Vilnius. Nuo šių metų rugsėjo žemės ūkio ir miškininkystės paslaugų kvitų knygeles gamins ir pardavinės nebe SODRA, o Žemės ūkio ministerijai (ŽŪM) pavaldi valstybės įmonė Žemės ūkio informacijos ir kaimo verslo centras, praneša ministerija.

Žmonės gali būti įdarbinti supaprastinta tvarka sezoninėms ir aukštos kvalifikacijos nereikalaujančioms paslaugoms teikti – išrašant žemės ūkio ir miškininkystės paslaugų kvitus. Šia sistema naudojasi ne vienas ūkis, ypač tie, kuriems reikia daug sezoninės darbo jėgos, pavyzdžiui, sodinininkystės, daržnininkystės ūkiai.

Beveik aštuonerius metus kvitų blankus gamino ir pardavinėjo SODRA. Žemės ūkio ir miškininkystės paslaugų gavėjai, iš anksto sumokėję už paslaugų kvitų knygeles, galėjo jas atsiimti teritoriniuose SODROS skyriuose.

Seimui pakeitus Žemės ūkio ir miškininkystės paslaugų teikimo pagal paslaugų kvitą įstatymą, knygeles dabar ruošiasi gaminti ir pardavinėti Žemės ūkio informacijos ir kaimo verslo centras. ŽŪM informuoja, kad nuo šių metų rugsėjo 1 d. žemės ūkio ir miškininkystės paslaugų gavėjai, iš anksto sumokėję Centrui už paslaugų kvitų knygeles, galės jas gauti registruotu laišku paštu arba atsiimti jas asmeniškai Centro būstinėje Vilniuje.

ŽŪM, Mano ūkis informacijaLietuvos žemės ūkio bendrovių asociacija

Tilto g. 35-6, 01101 Vilnius

Tel. +37052122248
El. paštas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

A/S LT334010042400033443
Luminor bankas, Banko kodas 40100

Visos teisės saugomos LŽŪBA © 2020