Sveikas dirvožemis – sveikam augalų derliui (tarptautinė nuotolinė konferencija. 2022 m. vasario 9-10 d.)

Lietuvos žemės ūkio konsultavimo tarnyba 2022 m. vasario 9–10 d. (trečiadienį–ketvirtadienį) organizuoja nuotolinę tarptautinę konferenciją ūkininkams ir visiems, kurie neabejingi dirvožemiuose vykstantiems procesams – „Sveikas dirvožemis – sveikam augalų derliui“.

LŽŪKT su šalies žemdirbiais dirba beveik tris dešimtmečius, tad gali drąsiai teigti, kad gerai žino jų poreikius. Vienas jų – žinios ūkio technologijų srityje, ypač dirvožemio gerinimo klausimais. Tad siekdama, kad žemdirbius pasiektų naujausia Lietuvos ir užsienio šalių geroji mokslo, konsultantų ir praktikų informacija, organizuoja tarptautinį renginį, kuriame bus dalijamasi dirvožemio sveikatos bei derlumo valdymo klausimais.

Džiaugiamės, kad beruošiant programą mums pavyko apjungti skirtingų šalių patirtį, tačiau pasirinktos šalys turi daug panašumų su Lietuva, tam kad žinios būtų pritaikomos ir mūsų šalyje, atsižvelgiant į klimato sąlygas ir ūkininkavimo kultūrą.

Dviejų dienų nuotolinėje konferencijoje „Sveikas dirvožemis – sveikam augalų derliui“ savo patirtimi dalinsis lektoriai iš Kanados, Jungtinių Amerikos Valstijų, Didžiosios Britanijos, Olandijos, Belgijos bei Lietuvos. Dalyvauti konferencijoje bus kviečiami: žemdirbiai, mokslininkai, žemės ūkio ministerijos, žemės ūkio verslo įmonių atstovai, suinteresuoti klausytojai iš Lietuvos bei užsienio.

Platesnę informaciją ir registracijos anketą rasite čia.

 

 


Lietuvos žemės ūkio bendrovių asociacija

Tilto g. 35-6, 01101 Vilnius

Tel. +37052122248
El. paštas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

A/S LT334010042400033443
Luminor bankas, Banko kodas 40100

Visos teisės saugomos LŽŪBA © 2020