NMA: Svarbu norintiems konsultuotis

Informuojame, kad nuo šeštadienio šalyje nustojus veikti Galimybių pasui, jo, atvykus konsultuotis į Nacionalinę mokėjimo agentūrą (NMA), taip pat nebeprireiks. Vis dėlto dėl visų mūsų saugumo kviečiame ir toliau kuo dažniau naudotis nuotolinėmis paslaugomis.
 
Pažymėtina, kad priimami tik iš anksto užsiregistravę klientai. Registruotis reikėtų ne vėliau nei prieš dieną iki vizito, o į NMA atvykti tik paskirtu laiku.
 
Atkreipiame dėmesį, kad nuo pirmadienio klientams, atvykusiems tiesiogiai konsultuotis, nereikės rodyti Galimybių paso, tačiau bus prašoma laikytis kitų karantino/ekstremalios situacijos metu taikomų reikalavimų: aptarnaujami bus tik tie klientai, kurie dėvi nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones. Atvykstantieji ir toliau prašomi laikytis asmens higienos rekomendacijų – dezinfekuoti rankas, laikytis kosėjimo, čiaudėjimo etiketo, laikytis saugaus, ne mažesnio kaip 2 metrų atstumo nuo kitų asmenų. Siekiant užtikrinti klientų ir darbuotojų saugumą, aptarnaujama ne didesnė nei dviejų asmenų grupė.
 
Klientai, norintys „gyvai“ konsultuotis NMA centriniame padalinyje, turi užsiregistruoti paskambinę NMA bendruoju informacijos teikimo telefonu (8 5) 252 6999 arba trumpuoju numeriu 1841.
 
Gyventojai, norintys atvykti konsultuotis į NMA teritorinius skyrius, turėtų registruotis paskambinę teritorinių skyrių telefonais, nurodytais NMA svetainėje.
 
NMA specialistams išsiaiškinus, kokiu klausimu planuojama konsultuotis, atvykimo aplinkybes ir ar atvykimas į NMA yra būtinas, bus suderintas tikslus konsultacijos laikas.
 
Raginame naudotis elektroninėmis priemonėmis
 
Vis dėlto NMA ir toliau ragina klientus neskubėti vykti į priimamuosius skyrius bei rekomenduoja naudotis elektroninėmis paslaugomis. Primename, kad paraiškas, taip pat mokėjimo prašymus, projektų įgyvendinimo ataskaitas galima teikti naudojantis informacine sistema ŽŪMIS ir kitais priemonių įgyvendinimo taisyklėse nustatytais būdais.
 
Pateikti kitus pasirašytus dokumentus galima el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.. Pasirašytus dokumentus taip pat galima atsiųsti registruotu paštu adresu: Blindžių g. 17, 08111 Vilnius.
 
Pateikti klausimus elektroniniu būdu galima NMA interneto svetainės skiltyje „Susisiekite“. Reikės užpildyti formą „Užduokite klausimą el. būdu“ ir paspausti mygtuką „Siųsti klausimą“.
 
Informacija NMA administruojamos paramos klausimais teikiama bendruoju informacijos teikimo telefonu (8 5) 252 6999 ir trumpuoju numeriu 1841. NMA teritoriniuose skyriuose informacija teikiama telefonais, nurodytais NMA svetainėje. Konsultuotis taip pat galima tiesioginės konsultacijos internetu metu. Kaip tai padaryti, skaitykite čia.
 
Nacionalinės mokėjimo agentūros prie Žemės ūkio ministerijos informacija

Lietuvos žemės ūkio bendrovių asociacija

Tilto g. 35-6, 01101 Vilnius

Tel. +37052122248
El. paštas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

A/S LT334010042400033443
Luminor bankas, Banko kodas 40100

Visos teisės saugomos LŽŪBA © 2020