Lietuvos geologijos tarnyba kviečia į nuotolinį seminarą

Į seminarą kviečiami savivaldybių, žemės ūkio ir kitų asociacijų atstovai, įmonės, įrengiančios gręžinius, visi besidomintys neįregistruotų gręžinių legalizavimu. Taip pat visi, kuriems kyla abejonių, klausimų.

Renginio dalyviai sužinos, kokius konkrečius veiksmus turės atlikti gyventojai neregistruotiems gręžiniams įteisinti ir kaip neregistruotus gręžinius įrašyti į Žemės gelmių registrą (ŽGR).

Gegužės 1 d. įsigalioja Gėlo požeminio vandens gavybos gręžinių įteisinimo laikinasis įstatymas. Gyventojai, kurie naudojasi gręžiniais neįregistruotais Žemės gelmių registre ar šiame registre nėra atnaujinę duomenų apie gręžinio savininką, galės pradėti jų įteisinimo procedūras.

Gręžinių savininkams nenustatomos jokios naujos pareigos, priešingai, suteikiama galimybė padaryti tai, kas anksčiau dėl vienos ar kitos priežasties nebuvo atlikta. Pradėjus gręžinio įteisinimo procedūras atleidžiama nuo ekonominių ir administracinių sankcijų.

Įstatymas numato 3 metų laikotarpį per kurį bus galima įteisinti neregistruotus gręžinius. 

Į seminarą prašome registruotis iki 2022 m. gegužės 9 d. čia. Prisijungimo nuoroda bus išsiųsta visiems užsiregistravusiems likus dienai iki renginio. 

Kilus klausimams, prašome kreiptis tel. 8 607 30591 arba elektroniniu paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

 

Lietuvos geologijos tarnybos prie Aplinkos ministerijos informacija


Lietuvos žemės ūkio bendrovių asociacija

Tilto g. 35-6, 01101 Vilnius

Tel. +37052122248
El. paštas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

A/S LT334010042400033443
Luminor bankas, Banko kodas 40100

Visos teisės saugomos LŽŪBA © 2020